Відгуки

Добове прибирання

Займаюся здачею в оренду квартир подобово, прибирання доводиться робити часто, практично після кожного постояльця. Тому вирішив вибрати клінінгову компанію для цього. Вибір припав на «Comfort Clean Service» дуже задоволений послугами, ваших співробітників.

Олександр Петрович

Дякую за ваші послуги!

Мені відомо, наскільки важко знайти хорошу компанію з прибирання – не раз траплялися фірми, які працювали погано. Ваша фірма просто знахідка для мене, професіонали своєї справи, дуже відповідальні й уважні.

Марина

Ми дуже задоволені і недорого.

Майже все літо відпочивали за містом всією сім’єю і прибирання стало просто необхідне. Викликали за рекомендацією знайомих перевірену клінінгову компанію «Comfort Clean Service». Організовані клінери з професійною технікою, провели всі роботи за обговорений час.

Павел

Вартістю робіт задоволена. Рекомендую.

По інтернету знайшли ваш сайт. Зідзвонювалися і вже на наступний день приїхала бригада привітних клинеров, які за 4 години відмили всі підлоги і вікна.

Оксана

Рекомендую Comfort Clean Service

Замовляв прибирання свого котеджу після ремонту. Результатом і якістю прибирання задоволений. Спасибі будемо звертатися і рекомендувати.

Григорий Васильевич

Відмінне прибирання, швидко!

У даній компанії б замовлений клінінг квартири і двох лоджій після ремонту. Це краще, всіх очікувань! Майстри просто приголомшливо відмили все! Пилу, бруду жиру немає, вікна теж хороші, швидко!

Ксения Вигорская

Обов’язково буду звертатися, в подальшому.

Перший раз звернувся до вашої компанії після переїзду до Києва. Замовляв прибирання двокімнатної квартири після вечірки, миття вікон. Те, що було до приходу вашої бригади і після просто не порівняти! Обов’язково буду звертатися, в подальшому.

Дмитрий Горький

Ви можете залишити свій коментар, після модерації він, буде доступний на сайті.