Про компанію Comfort Clean Service

Клінінгова компанія «Comfort Clean Service» – це дійсно новий погляд на культуру чистоти. Ми не просто робимо світ чистішим, ми думаємо про людей. Індивідуальний підхід до кожного клієнта – це початковий принцип нашої роботи. Наші фахівці вирішують завдання будь-якої складності в сфері клінінгу.

Ми оцінюємо свій неоціненний внесок в чистоту нашої столиці міста Києва та Київської області по численним позитивним відгуками наших клієнтів. Вже сотні об’єктів стали доглянутими благодоря нашої компанії «Comfort Clean Service». На київському ринку клінінгових послуг ми пропонуємо широкий спектр видів прибирання приміщень. Ми пропонуємо різні варіанти прибирання, такі як щоденне прибирання, комплексне, прибирання «під ключ» та інші. У нас вигідні, прозорі ціни, постійним клієнтам надається гнучка система знижок.

Основні види послуг з клінінгу:

Прибирання житлових приміщень

Щоб прибирання житлових приміщень не перетворилася в тяжкий вантаж, розумно довірити її такими майстрам, як компанія «Comfort Clean Service». Самостійно наводити чистоту і відмінний лиск в приміщенні можна годинами і без гарантії, що результат буде належним.

Прибирання комерційної нерухомості

Клінінгова компанія «Comfort Clean Service» надає послуги з прибирання нежитлових приміщень різної площі та ступеня забруднення, чистка може здійснюватися в будь-який час доби за заздалегідь обумовленим з замовником графіком. У нас гнучка цінова політика, вартість робіт залежить від кількості задіяних співробітників, розміри і тип об’єкту, і які саме послуги потрібні від працівників.

Прибирання промислових підприємств

Професійне чищення приміщень на виробництвах дає ту якість робочого середовища, яке є гарантією гарного самопочуття співробітників, а як наслідок підвищення продуктивності праці. Так само, прибирання приміщень за допомогою технічних засобів набагато ефективніше, швидше, дешевше і не сприяє перериванню робочого процесу.

Прибирання шкільних класів

Аутсорсинг з прибирання шкіл це одне з основних напрямків «Comfort Clean Service», ми укладаємо договори на тривалий час з різними навчальними закладами. Уклавши договір з нами, ви гарантовано отримаєте професіоналізм, порядність і гнучку цінову політику.

Мийка вікон

Ми подбаємо про кришталеву чистоту ваших вікон, навіть в самих важкодоступних місцях. Наші фахівці наведуть чистоту віконних конструкцій, як зовні, так і всередині приміщень.

Хімчистка

Ми надаємо послуги з очищення всіх видів м’яких меблів, килимових покриттів в Києві і області. Наша компанія займається всіма видами клінінгу, тому при замовленні хімчистки на дому, ми можемо прибрати ваше приміщення, зробити генеральне прибирання, очистити вікна і будь-які інші поверхні.