Прибирання житлових приміщень в Києві

Всі ми любимо жити в чистій і доглянутій квартирі, заміському будинку без пилу на вікнах і листі на тротуарі. Будь-який житловий простір вимагає регулярного прибирання, яке в свою чергу забирає багато часу і сил.

Пил і мікроби можуть накопичуватися в килимах, диванах та інших об’єктах інтер’єру. Накопичені мікроби можуть згубно впливати на ваше здоров’я, викликати ускладнення при захворюванні органів дихальної системи. Щоб якісно позбавиться від усіх паразитів і бруду, потрібні по істині майстри своєї справи, такі як в Київській клінінгової компанії «Comfort Clean Service». Наші фахівці використовують спеціальне обладнання для боротьби з забрудненнями, і перевірені хімічні засоби, які не завдадуть шкоди поверхням вашого приміщення або інтер’єру.

Замість самостійного прибирання проведіть вечір з дітьми, сходіть в гості до друзів, відвідайте кінотеатр, загляньте в салон краси або тренажерний зал. Зателефонуйте нам, ми зробимо всю брудну роботу за вас!

У прибирання житлового приміщення входять такі види робіт:

Винос сміття;

Ретельна волога чистка стін, особливо якщо таке приміщення після ремонту;

Дезінфекція всього приміщення;

Сумлінна мийка санвузлів;

Хімчистка меблів та інших предметів;

Ретельне очищення від пилу, в тому числі будівельної;

Миття підлоги, плінтусів і дверей спеціальними засобами.

У компанії «Comfort Clean Service» ви можете замовити як разове прибирання, наприклад, після вечірки або після ремонту, так і регулярне професійне прибирання по-вашему графіку. Звертайтеся ми підберемо найкращий тариф для вашого приміщення, у нас гнучка система знижок постійним клієнтам, індивідуальний підхід.