Прибирання шкільних класів в Києві

Для безпеки здоров’я учнів і навчального процесу важливо дотримуватися чистоти в класах. Якісне прибирання класу може бути виконане нашими фахівцями з клінінгової компанії «Comfort Clean Service». Більшість Київських навчальних закладів давно перейшло на співпрацю з професійними компаніями, що займаються прибиранням, і гарантують ідеальну чистоту.

Аутсорсинг з прибирання шкіл це один з основних напрямків «Comfort Clean Service», ми укладаємо договори на тривалий час з різними навчальними закладами. Уклавши договір з нами, ви гарантовано отримаєте професіоналізм, порядність і гнучку цінову політику.

В даний час прибирання шкіл, шкільних класів – відповідальний процес, адже мова йде не тільки про чистоту, а й екологічну безпеку. При прибиранні в навчальних закладах застосовуються тільки сертифіковані безпечні хімічні речовини. Суворо заборонена агресивна хімія і особливо їдкі речовини, що викликають алергічні реакції у персоналу та учнів.

Ми прекрасно розуміємо, що будь-яке прибирання не повинне переривати навчальний процес і відривати дітей від навчання. Тому всі клінінгові процедури ми проводимо або в вечірній час після занять, або рано вранці перед заняттями. Так само прибирання в класах може проводитись на вихідних.

Нам відомо, що в деяких навчальних закладах досі практикуються, так звані чергування і учням доводиться самим прибирати приміщення. З нашої точки зору – це категорично не припустимо. По-перше, якісний клінінг неможна провести без хімії і спец обладнання. По-друге, ефективність від прибирання дітей, вкрай низька. Діти не повинні зазнавати примусу до чищення приміщень. Набагато краще звернуться до професіоналів з «Comfort Clean Service». Наша компанія вже більше шести років займається прибиранням різної складності. У нас ви можете замовити як разове прибирання, наприклад, після проведення будь-яких шкільних заходів або після ремонту, так і регулярне професійне прибирання по вашему графіку. Звертайтеся ми підберемо найкращий тариф для вашої школи. У нас гнучка система знижок постійним клієнтам, індивідуальний підхід.