Прибирання промислових підприємств в Києві

Професійне чищення приміщень на виробництвах дає ту якість робочого середовища, яка є гарантією гарного самопочуття співробітників, а як наслідок підвищення продуктивності праці. Так само, прибирання приміщень за допомогою технічних засобів набагато ефективніше, швидше, дешевше і не сприяє перериванню робочого процесу.

Київської клінінгової компанією «Comfort Clean Service» придбаний величезний досвід в проведенні і організації прибирання на промислових об’єктах з підвищеною складністю. Нас вибирають і рекомендують, тому підтвердження численні позитивні відгуки клієнтів і сертифікати.

Прибирання виробничих приміщень.

Наша компанія «Comfort Clean Service» пропонує такий перелік послуг:

Поточне прибирання технічних приміщень – суха, волога обробка всіх горизонтальних поверхонь, видалення пилу пилососом, винесення сміття.

Періодична генеральне прибирання виробничих приміщень (згідно з узгодженим планом) – чистка важкодоступних місць, хімічне чищення меблів, дзеркал, вікон, труб, вентиляційних та ізолюючих коробів, кристалізація підлог, миття стін.

Позапланові послуги, прибирання, чистка та інше.

Ми гарантуємо, після роботи наших фахівців ви отримаєте:

затишок в кабінетах;

чистоту і дезінфекцію на кухні, в їдальні, гардеробних і інших кімнатах;

стерильну чистоту в санвузлах і в душових;

прибирання території.

Ми використовуємо тільки безпечні хімічні засоби і спеціальну техніку для прибирання.

Вже більше 6 років ми здійснюємо промисловий клінінг в Києві та Київській області. Періодично ми обслуговуємо: харчові виробництва, машинобудівні заводи, підприємства деревообробки, домобудівних комбінатів, різних видів цехів.

Вартість послуг визначається після складання попереднього договору. Наш співробітник (протягом години після заявки) приїде до вас в цех, оцінить обсяг робіт з урахуванням ваших площ, особливостей і побажань.