Прибирання комерційної нерухомості в Києві

Щоб чистка комерційних приміщень була проведена найбільш якісно, ​​довірте прибирання майстрам з «Comfort Clean Service». Комерційні приміщення за часту мають досить велику площу і кількість поверхонь, які налажать прибиранню, самостійно відчистити свої приміщення досить проблематично. Ми готові витратити чимало свого часу і зусиль, що б ваш бізнес був по-справжньому чистий і привабливий.

Клінінгова компанія «Comfort Clean Service» надає послуги з прибирання нежитлових приміщень різної площі та ступеня забруднення. Чистка може здійснюватися в будь-який час доби заздалегідь обумовленим з замовником графіком. У нас гнучка ціновова політика. Вартість робіт залежить від кількості задіяних співробітників, площі і типу об’єкта, а також від переліку послуг. Всі роботи будуть проведені обладнанням і миючими засобами виконавця, що включено в тариф.

Всі види прибирання, хімчистка, мийка та обробка різних приміщень, будівель і прилеглих територій, таких як: офісні, торгово-розважальні, складські, готелі та мотелі, кафе і ресторани, місця загального користування.

Які види послуг входять в прибирання приміщень:

Звичайно ж точний список формується нашим менеджером після виїзду на об’єкт і обговоренні всіх деталей з прибирання. Але основний перелік виглядає так:

Ми робимо винесення сміття;

Ми робимо ретельне вологе чищення стін, особливо якщо таке приміщення після ремонту;

Ми дезінфікуємо приміщення;

Ми сумлінно моємо санвузли;

Ми робимо хімчистку меблів і інших предметів;

Ми здійснюємо ретельне очищення від пилу, в тому числі будівельної;

Ми миємо підлогу, плінтуси та двері спеціальними хімічними засобами. Звертайтеся до нас в «Comfort Clean Service», адже нас вибирають і рекомендують. Тому підтвердження численні позитивні відгуки клієнтів і сертифікати.