Миття вікон в Києві

Вікно – це портал із зовнішнім світом. Через нього ми візуально контактуєм з природою, дізнаємося про погоду, спостерігаємо за тим, що відбувається. Дивлячись в чисто вимите вікно, ми отримуємо більше позитивних емоцій, підіймаємо свій настрій, отримуємо багато сонячного світла, а як наслідок вітаміну Д.

Незалежно від того, про що йде мова: вікна квартири, вікна заміського будинку, вітражного скління будівлі, скляні фасади будівель, вітрини, нестандартних вікон – для досягнення ідеальної чистоти, потрібно спеціалізоване обладнання та хімія для миття. Наша компанія «Comfort Clean Service» бере на себе цю серйозну і трудомістку задачу. Наші співробітники використовують якісну, сертифіковану хімію, яка надає скляним поверхням ідеальну чистоту і блиск, а професійний інвентар дозволить зробити це максимально якісно і в найкоротші терміни.

Наші співробітники, з великим досвідом роботи, подбають про кришталеву чистоту ваших вікон, навіть в самих важкодоступних місцях. Фахівці «Comfort Clean Service» наведуть чистоту віконних конструкцій, як зовні, так і всередині приміщення.

Ми пропонуємо нашим клієнтам: щоденне підтримуюче прибирання і комплексне, генеральне прибирання, прибирання після ремонту та будівництва, а також, всі види спеціалізованих послуг на найвигідніших умовах.

Основні види послуг:

Очищення зовнішнього або внутрішнього скління;

Очищення фасадів;

Миття вікон усередині, зовні, видалення проблемних залишків плівки;

Очищення склопакетів, рам, замків, укосів, зливів, ручок;

Відбілювання рам;

Очищення пилових забруднень жалюзі;

Вологе прибирання балконних дверей;

Суха і волога очистка москітних сіток;

Вологе прибирання радіаторів опалення, решіток, труб;

Звертайтеся до нас в «Comfort Clean Service», адже нас вибирають і рекомендують, тому підтвердження численні позитивні відгуки клієнтів і сертифікати.