Хімчистка в Києві

Клінінгова компанія «Comfort Clean Service» надає послуги з очищення всіх видів м’яких меблів, килимових покриттів в Києві і області. Наша компанія займається всіма видами клінінгу, тому при замовленні хімчистки на дому, ми можемо освіжити ваше приміщення, зробити генеральне прибирання, очистити вікна і будь-які інші поверхні.

Що дає професійна хімчистка?

Ефективна хімчистка, виконана професіоналами, із застосуванням спеціального обладнання і хімічних засобів має ряд переваг:

Високий рівень очищення завдяки спеціальним засобам, проникаючим глибоко в волокна;

Видалення неприємного запаху, який в’ївся у внутрішні шари;

Вирівнювання ворсу при наявності заяложені;

Позбавлення від накопичування всередині меблів мікробів і мікроорганізмів.

Хімчистка ковроліну

Одне з найбільш популярних напрямків нашої компанії – хімчистка ковроліну. Часто господині беруться самостійно за видалення плям і неприємного запаху, але часто це призводить до сумних наслідків. Ви запитаєте чому? Все дуже просто, як і чищення меблів, очищення ковроліну – досить клопітка справа, яка передбачає розуміння в процесі і вміння підбирати необхідні хімзасоби. При неправильному підборі хімзасобів або порушення правил використання можна отримати:

Невимити хімзасоби або білуваті плями;

Розлучення на поверхні;

Збільшення за площею забруднення;

Витертий ворс;

Зміни кольору, втрата яскравості;

Тому хімчистка ковроліну, як і чищення килимів, м’яких меблів, обов’язково виконується тільки фахівцями, які можуть оцінити ступінь забруднень і підібрати відповідний тип хімчистки.

Хімчистка килимів на дому

Хімічна чистка ковроліну робиться тільки на дому, так як дане підлогове покриття не призначене до транспортування. Килими можна чистити і у нас в компанії, але це більш затратно і довго. Найбільш вигідний варіант замовити хімчистку килимів і меблів на дому, завдяки чому не потрібно буде транспортувати важкий і громіздкий килим, і витрачати час і гроші на перевезення.

Хімчистка килимових виробів на дому – зручно, адже фахівці з «Comfort Clean Service» самі приїдуть за адресою і всього за пару годин перетворять навіть найбільш забруднений килим в чистий і красивий.

При професійної хімчистці ми гарантуємо:

Повне видалення запахів;

Розгладження ворсу;

Видалення заяложених місць і застарілих плям;

Видалення пилових кліщів, що провокують алергію, напади астми, кон’юнктивіт та інші захворювання. Так само видаляються хвороботворні мікроби і мікроорганізми.

Хімчистка диванів на дому

Професійна хімчистка м’яких меблів, в тому числі диванів, також зручна, коли проводиться безпосередньо в приміщенні. В даному випадку не потрібно транспортувати важкий диван в компанію. Це економить гроші і час.

При хімчистці в будинку, потрібно врахувати, що така процедура, як виїзна хімчистка меблів галаслива, тому не варто планувати цю процедуру на пізній час, або час денного сну дитини. Хоч і шум обладнання порівняний з шумом домашнього пилососа, все ж такий шум, може перешкодити маленьким дітям, дитині що вчится, тваринам які бояться сторонніх звуків.

Звертайтеся до нас в «Comfort Clean Service», адже нас вибирають і рекомендують, тому підтвердження численні позитивні відгуки клієнтів і сертифікати.