Послуги з прибирання в Києві і області, професійний клінінг квартир, офісів та приміщень.

Висока якість клінінгових послуг за низькими цінами

Професійна клінінгова компанія «Comfort Clean Service» посприяє з прибиранням до певного моменту, а також підтримає на постійній основі. Наведення чистоти силами фахівців служби охоплює наступні види робіт: генеральне прибирання приміщень і офісів, щоденне прибирання, підтримуюче прибирання за низькими цінами, разове прибирання – є вигідна пропозиція, миття вікон, хімчистка ковроліну, хімчистка м’яких меблів, прибирання прилеглої території.
comfort-clean-service-girl

Про компанію Comfort Clean Service

Надійна і чесна компанія, з приємними цінами і ефективним сервісом.

Клінінгова компанія «Comfort Clean Service» – це дійсно новий погляд на культуру чистоти. Ми не просто робимо світ чистішим, ми думаємо про людей. Індивідуальний підхід до кожного клієнта – це початковий принцип нашої роботи. Наші фахівці вирішують завдання будь-якої складності в сфері клінінгу. Ми оцінюємо свій неоціненний внесок в чистоту нашої столиці міста Києва та Київської області по численним позитивним відгуками наших клієнтів.

Вже сотні об’єктів стали доглянутими благодаря нашої компанії «Comfort Clean Service». На київському ринку клінінгових послуг ми пропонуємо широкий вибір прибирання приміщень. Ми пропонуємо різні варіанти прибирання, такі як щоденне прибирання, комплексне, прибирання «під ключ» та інші. У нас вигідні, прозорі ціни, постійним клієнтам надається гнучка система знижок.

Наші переваги

Вибираючи нас, ви отримуєте

 • advantages-block-img
  Бездоганна якість
  Якість перш за все. В роботі використовуємо тільки професійну хімію, маємо сертифікати, європейський інвентар і обладнання.
 • advantages-block-img
  ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ
  Наші співробітники допускаються до роботи, тільки після професійного навчання та здачі спеціальних іспитів. Добре розбираємося в технології прибирання, знаємо точно для яких поверхонь, яка хімія підходить.
 • advantages-block-img
  КОМПЛЕКСНІСТЬ
  Ми надаємо увесь перелік клінінгових послуг.
 • advantages-block-img
  ПРОЗОРІСТЬ
  Ми працюємо без підводних каменів, розписуємо докладно всю вартість. Формуємо зрозумілу, прозору ціну.
 • advantages-block-img
  укомплектованість
  На об'єкт виїжджаємо повністю укомплектованими, з обладнанням і хімією.
 • advantages-block-img
  КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ
  Всі питання можна вирішити через нашого менеджера. Прибирання контролюється.

Відгуки

Ви можете ознайомитись з відгуками наших клієнтів, так само додати свій.

Добове прибирання

Займаюся здачею в оренду квартир подобово, прибирання доводиться робити часто, практично після кожного постояльця. Тому вирішив вибрати клінінгову компанію для цього. Вибір припав на «Comfort Clean Service» дуже задоволений послугами, ваших співробітників.

Олександр Петрович

Дякую за ваші послуги!

Мені відомо, наскільки важко знайти хорошу компанію з прибирання – не раз траплялися фірми, які працювали погано. Ваша фірма просто знахідка для мене, професіонали своєї справи, дуже відповідальні й уважні.

Марина

Ми дуже задоволені і недорого.

Майже все літо відпочивали за містом всією сім’єю і прибирання стало просто необхідне. Викликали за рекомендацією знайомих перевірену клінінгову компанію «Comfort Clean Service». Організовані клінери з професійною технікою, провели всі роботи за обговорений час.

Павел

Вартістю робіт задоволена. Рекомендую.

По інтернету знайшли ваш сайт. Зідзвонювалися і вже на наступний день приїхала бригада привітних клинеров, які за 4 години відмили всі підлоги і вікна.

Оксана

Рекомендую Comfort Clean Service

Замовляв прибирання свого котеджу після ремонту. Результатом і якістю прибирання задоволений. Спасибі будемо звертатися і рекомендувати.

Григорий Васильевич

Відмінне прибирання, швидко!

У даній компанії б замовлений клінінг квартири і двох лоджій після ремонту. Це краще, всіх очікувань! Майстри просто приголомшливо відмили все! Пилу, бруду жиру немає, вікна теж хороші, швидко!

Ксения Вигорская

Обов’язково буду звертатися, в подальшому.

Перший раз звернувся до вашої компанії після переїзду до Києва. Замовляв прибирання двокімнатної квартири після вечірки, миття вікон. Те, що було до приходу вашої бригади і після просто не порівняти! Обов’язково буду звертатися, в подальшому.

Дмитрий Горький